Video này được nhúng TỰ ĐỘNG từ YouTube, VGT không sở hữu hoặc chịu trách nhiệm về nội dung! Việc chủ sở hữu đồng ý chia sẻ (nhúng EMBED) có nghĩa là họ cho phép VGT chia sẻ nội dung này theo điều khoản và giấy phép chuẩn từ YouTube.
Download bài này Thêm bài này vào danh sách Video của bạn
  
Nếu khi xem video mà màn hình báo lỗi như sau: "YouTube Error (video not found?):" thì hãy bấm vào đây: Tạo trang mới

Những Video liên quan

Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này dhoma gjumi
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Lesna Dizajn
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này PALMA 2011
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Kuzhina ... -  TESA DEKOR - Prishtinë
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này MOBILJE PALMA FS.wmv
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Salloni i mobiljeve POLYWOOD Tetove.wmv
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này mobilje palma fs
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Dyr dhe Dritare
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Mobileria Molika - Dhoma Gjumi | HD
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Fabrika DEKORITI  - Prishtinë
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này fabrika e mobileve doni.wmv
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này ITAL-LOIS_ dhoma per femije..avi
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Mobileria Xoni - Dhoma Per Femije
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Parket Kraja ( Shtrim parketi ,tavane ,shtepi prej druri etj) Parquet Albania
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Mobel Palma
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Mobileria Bercom 2014
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Egzoni - Dyer dhe dritare nga plastika
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này granit mermer
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này art design kuzhina
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Dritan Prendi Punime Dyer Dritare Aluminit.
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Lesna
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Mobileria Xoni - Treulsa , Kuzhina , Garnitura
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Model shtepie nga Besi
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Mobileria Fjolla
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này mobilje palma fs
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Mobileria XONI - Mobile Te Ndryshme
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Punime druri Mobileria DEA
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Dardania Model Dyer dhe Dritare
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center  of Prishtina   +377 44 823 718
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này mobilerija doni
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Ntp PLUSKA  House Plans  Plane te Shtepive
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Mobileria Fatoni- FERIZAJ
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này art design kuzhina
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này BINI Videoreklama e re 04
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này LESNA - Oferta Vjeshtore
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Kosova Model Dyer
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Bini dyer e dritare
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Divane,katallogu i ri vere 2010.avi
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Mobin - Kuzhina Reklama 2014
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này BINNI  - Dyer dhe Dritare
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Kosova Model Kuzhina
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Lesna (TVAD)
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này art design kuzhina
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Palma Mobilje Tv AD
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này TV Reklama - Fabrika e Mobileve BELLINO
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Lesna Mobile
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Kuzhinat Gacaferi
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Dita Ime - Shtepia Ideale - Pjesa e Trete - Perdet, Kuvertat, & kombinimet e tyre
  Xem danh sách Video của bạn

Thông tin và tiện ích

Phim video clip Lesna
Për ne LESNA është një ndërmarrje private, e cila i ka filluar aktivitetet e saja qysh në vitet e 80 ta, si një degë regjionale e kompanisë së mirënjohur ,,Lesna në Slloveni. Pastaj në vitet 90 u transformua në ndërrmarrje private dhe qysh atëherë vepron në sektorin privat të Kosovës. Aktivitetet kryesore të kompanisë përfshijnë prodhimin, tregtinë, ndërtimtarinë dhe investimet. Në fillim të viteve 90 ta, ,,Lesna kryesisht ka qenë e përfshirë në tregtimin e prodhimeve sllovene, si shitës ekskluziv për Kosovë. Gjatë periudhës para konfliktit të vitit 1998, ,,Lesna i zgjeroi aktivitetet e saj nga tregtia në prodhimtari, duke paraqitur vijën prodhuese të dyerve dhe dritareve plastike (PVC) në shtator të vitit 1997. Gjatë periudhës së pasluftës, ,,Lesna i zgjeroi aktivitetet e saj, duke i ofruar tregut një asortiment të gjerë të prodhimeve. Ne kuadër të ndërmarrjes ,,Lesna tashti gjenden këta sektorë: Prodhimtaria LESNA është kompania më e madhe vendore për prodhimin e dritareve dhe dyerve të ballkonit prej drurit dhe plastikës,me dimensione standarde dhe sipas porosisë. Programi prodhues i ,,Lesnës përfshin po ashtu edhe prodhimin e dyerve të hyrjes prej druri dhe PVC , prodhimin e qelqit termoizolues , roletneve të brendshme dhe të jashtme prej PVC-së dhe aluminit si dhe shkallë tavani prej druri. Për të arritur qëllimin tonë kryesor, që është përmbushja e kërkesave të konsumatorëve, ne vazhdimisht kujdesemi për përmirësimin e procesit të prodhimit. Kombinimi në mes të stafit professional të saktë dhe makinerisë më të përsosur dhe efekitive na mundëson neve që të ofrojmë prodhime me kualitet shumë të lartë. Të gjitha prodhimet e ,,Lesnës ju ofrojnë kualitetin e njohur, të bazuar në vlerat e larta të materialeve që përdorim. Prodhimet LESNA vazhdon të ofrojë një asortiment të gjerë të prodhimeve të natyrave të ndryshme përmes vijave të prodhimit apo përmes tregtisë dhe të importit jashtë vendit. Ofertat e produkteve nga ,,Lesna, përmes prodhimit dhe tregtisë, përfshijnë këto prodhime, por nuk janë të limituara: dyer dhe dritare të plastikës dhe të drurit xhamin termopan dyer të hyrjes prej druri dhe plastikës dyer të blinduara dyer të garazhave shkallë tavani prej druri rolete të brendshme dhe të jashtme për dritare mekanizma të ndryshëm pajisje shtëpiake mobile komponentet e brendshme, komplet orenditë për kuzhinë materiale për ndërtim dhe material izolues laminat, parket,llajsne etj. prodhime dhe materiale sanitare duke përfshirë pllakat e qeramikës. konstruktim dhe ndërtim dizajne enteriere dhe eksteriere. dhe materiale tjera Sektori i Ndertimtarise Ky sektor në kuadër të NPQ-së LESNA ka filluar veprimtarinë e vet në vitin 1999. Gjatë kësaj periudhe kohore sektori i ndërtimtarisë ne kuadër të NPQ-së LESNA ka përfunduar objekte kapitale ,mund të themi ndoshta objektet më karakteristike të ndërtuara në KOSOVË. Investimet Programin investiv N.P.Q ,, Lesna sh.p.k e ka filluar me vijen e prodhimit të dyerve dhe dritareve plastike. Kjo vijë e prodhimit, filloi në vitin 1997 dhe ka qenë në mesin e të parave të kësaj natyre në Kosovë. Vija e prodhimit të xhamave termoizolues (termopan) e cila ka filluar në vitin 1999 Vija e prodhimit të dyerve dhe dritareve të drurit e cila ka filluar punen në vitin 2001. Programi investues në pjesëmarrje si aksionari kryesor në Kasabank, me kapital privat nga Kosova dhe Sllovenia me qendër në Prishtinë. Ndërmarrja është në pronësi dhe e udhëhequr nga Hashim Deshishku , një afarist me përvojë të gjatë në sektorin privat. Ai është një afarist profesional i cili ka qenë në kompani që nga fillimi i themelimit të saj, kurse më heret udhëheqës i njësisë regjionale të ,,Lesna nga Sllovenia. Lokacionet specifike të ,,Lesnës në vitet e para të ekzistencës, kanë qenë në Podujevë dhe, pas lufte, lokacioni qendror i kompanisë kaloi në Prishtinë, më detalisht në rrugën ,,Murat Mehmeti, nr.34 e më vonë kaloi në Zonën Industriale të Prishtinës, ku tashti gjendet lokacioni kryesor për ushtrimin e aktiviteteve të kompanisë, më saktësisht në magjistralen Prishtinë Fushë Kosovë. ,,Lesna i zhvillon programet e saja përmes zyrave në Prishtinë, Podujevë, Lluzhan ,Pejë, Ferizaj, Gjilan dhe Prizren. Tel/Fax: ++38138/ 601-701 Tel/Fax: ++38138/ 601-705 E-mail: info@lesna.net „Zona Industriale, Prishtinë, Kosovë
Thời lượng: 18.00 phút | Thể loại: Mọi người và Blog
Tags: Lesna
Nhúng forum:
Nhúng flash:
Mã embed:


Album hot nhất
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Zanado - Sitemap - Bản rút gọn - Kho Game - Hot tags - Tofaco - Ongame mobi Time is now: 26th February 2017 - 05:55 AM