Download bài này Thêm bài này vào danh sách Video của bạn
  
Nếu khi xem video mà màn hình báo lỗi như sau: "YouTube Error (video not found?):" thì hãy bấm vào đây: Tạo trang mới

Những Video liên quan

Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Fabrika Vita, më moderne në rajon. Pjesa 8 episodi 1
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Kosova Model Kuzhina
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Kuzhina ... -  TESA DEKOR - Prishtinë
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này art design kuzhina
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Kosova Model Dyer
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Egzoni - Dyer dhe dritare nga plastika
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này J M KOMPANI Tetove
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Lesna
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Fabrika DEKORITI  - Prishtinë
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này art design kuzhina
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này ITAL-LOIS_ dhoma per femije..avi
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Model shtepie nga Besi
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Fabrika per prodhimin e Mobiljeve Factory
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này ITAL-LOIS_ DURRES_Guzhina Moderne.avi
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này mobileri erald
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Dekorime nga Knaufi
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Repart per perpunimin e drurit Lisi-Fan
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Parket Kraja ( Shtrim parketi ,tavane ,shtepi prej druri etj) Parquet Albania
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này mobilje -R & E  MOBEL
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Mobilieria BIZZARRO
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Divane,katallogu i ri vere 2010.avi
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này BINI Videoreklama e re 04
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Ciao BERTO
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Punime druri Mobileria DEA
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Kuzhina Gacaferri
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này mobilje palma fs
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này www.albed.org Kuzhina Albed, Fabrika e Mobileve Albed, dhoma gjumi, dhoma dite dhoma per femij
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này fabrika e mobileve doni.wmv
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này FORTESA Salloni i shtijes ne Prizren
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này BINNI  - Dyer dhe Dritare
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Mobileria PALMA
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này alfred hyseni x6 punime  klasike
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Mobileri "ERALD"
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Dardania Model Dyer dhe Dritare
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này tapeta prishtine
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này BANESA NË SHITJE NË PRISHTINË/ Flat for sale in the Center  of Prishtina   +377 44 823 718
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này ALBED Fabrika e Mobileve  Vushtrri / Kosova www.al-bed.com
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Tregtia 23"
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Kuzhina Gacaferri
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này mobilje te klasit te larte
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Mobileria Besi
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này beka (pllaka)
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Ines Company - Dyer te Brendshme dhe te Jashtme
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Kuzhinat Gacaferi
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này DEKORIME.wmv
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Bizzarro mobilieria
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này Extra Mont
Thêm bài này vào danh sách Video của bạn  Download bài này mobilerija doni
  Xem danh sách Video của bạn

Thông tin và tiện ích

Phim video clip Lesna
Për ne LESNA është një ndërmarrje private, e cila i ka filluar aktivitetet e saja qysh në vitet e 80 ta, si një degë regjionale e kompanisë së mirënjohur ,,Lesna në Slloveni. Pastaj në vitet 90 u transformua në ndërrmarrje private dhe qysh atëherë vepron në sektorin privat të Kosovës. Aktivitetet kryesore të kompanisë përfshijnë prodhimin, tregtinë, ndërtimtarinë dhe investimet. Në fillim të viteve 90 ta, ,,Lesna kryesisht ka qenë e përfshirë në tregtimin e prodhimeve sllovene, si shitës ekskluziv për Kosovë. Gjatë periudhës para konfliktit të vitit 1998, ,,Lesna i zgjeroi aktivitetet e saj nga tregtia në prodhimtari, duke paraqitur vijën prodhuese të dyerve dhe dritareve plastike (PVC) në shtator të vitit 1997. Gjatë periudhës së pasluftës, ,,Lesna i zgjeroi aktivitetet e saj, duke i ofruar tregut një asortiment të gjerë të prodhimeve. Ne kuadër të ndërmarrjes ,,Lesna tashti gjenden këta sektorë: Prodhimtaria LESNA është kompania më e madhe vendore për prodhimin e dritareve dhe dyerve të ballkonit prej drurit dhe plastikës,me dimensione standarde dhe sipas porosisë. Programi prodhues i ,,Lesnës përfshin po ashtu edhe prodhimin e dyerve të hyrjes prej druri dhe PVC , prodhimin e qelqit termoizolues , roletneve të brendshme dhe të jashtme prej PVC-së dhe aluminit si dhe shkallë tavani prej druri. Për të arritur qëllimin tonë kryesor, që është përmbushja e kërkesave të konsumatorëve, ne vazhdimisht kujdesemi për përmirësimin e procesit të prodhimit. Kombinimi në mes të stafit professional të saktë dhe makinerisë më të përsosur dhe efekitive na mundëson neve që të ofrojmë prodhime me kualitet shumë të lartë. Të gjitha prodhimet e ,,Lesnës ju ofrojnë kualitetin e njohur, të bazuar në vlerat e larta të materialeve që përdorim. Prodhimet LESNA vazhdon të ofrojë një asortiment të gjerë të prodhimeve të natyrave të ndryshme përmes vijave të prodhimit apo përmes tregtisë dhe të importit jashtë vendit. Ofertat e produkteve nga ,,Lesna, përmes prodhimit dhe tregtisë, përfshijnë këto prodhime, por nuk janë të limituara: dyer dhe dritare të plastikës dhe të drurit xhamin termopan dyer të hyrjes prej druri dhe plastikës dyer të blinduara dyer të garazhave shkallë tavani prej druri rolete të brendshme dhe të jashtme për dritare mekanizma të ndryshëm pajisje shtëpiake mobile komponentet e brendshme, komplet orenditë për kuzhinë materiale për ndërtim dhe material izolues laminat, parket,llajsne etj. prodhime dhe materiale sanitare duke përfshirë pllakat e qeramikës. konstruktim dhe ndërtim dizajne enteriere dhe eksteriere. dhe materiale tjera Sektori i Ndertimtarise Ky sektor në kuadër të NPQ-së LESNA ka filluar veprimtarinë e vet në vitin 1999. Gjatë kësaj periudhe kohore sektori i ndërtimtarisë ne kuadër të NPQ-së LESNA ka përfunduar objekte kapitale ,mund të themi ndoshta objektet më karakteristike të ndërtuara në KOSOVË. Investimet Programin investiv N.P.Q ,, Lesna sh.p.k e ka filluar me vijen e prodhimit të dyerve dhe dritareve plastike. Kjo vijë e prodhimit, filloi në vitin 1997 dhe ka qenë në mesin e të parave të kësaj natyre në Kosovë. Vija e prodhimit të xhamave termoizolues (termopan) e cila ka filluar në vitin 1999 Vija e prodhimit të dyerve dhe dritareve të drurit e cila ka filluar punen në vitin 2001. Programi investues në pjesëmarrje si aksionari kryesor në Kasabank, me kapital privat nga Kosova dhe Sllovenia me qendër në Prishtinë. Ndërmarrja është në pronësi dhe e udhëhequr nga Hashim Deshishku , një afarist me përvojë të gjatë në sektorin privat. Ai është një afarist profesional i cili ka qenë në kompani që nga fillimi i themelimit të saj, kurse më heret udhëheqës i njësisë regjionale të ,,Lesna nga Sllovenia. Lokacionet specifike të ,,Lesnës në vitet e para të ekzistencës, kanë qenë në Podujevë dhe, pas lufte, lokacioni qendror i kompanisë kaloi në Prishtinë, më detalisht në rrugën ,,Murat Mehmeti, nr.34 e më vonë kaloi në Zonën Industriale të Prishtinës, ku tashti gjendet lokacioni kryesor për ushtrimin e aktiviteteve të kompanisë, më saktësisht në magjistralen Prishtinë Fushë Kosovë. ,,Lesna i zhvillon programet e saja përmes zyrave në Prishtinë, Podujevë, Lluzhan ,Pejë, Ferizaj, Gjilan dhe Prizren. Tel/Fax: ++38138/ 601-701 Tel/Fax: ++38138/ 601-705 E-mail: info@lesna.net „Zona Industriale, Prishtinë, Kosovë

Người gửi: toti4toti
Thời lượng: 0.30 phút | Thể loại: Con người
Tags: Lesna
Nhúng forum:
Nhúng flash:
Mã embed:


Album hot nhất
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Siêu Mua - Sitemap - Bản rút gọn - Kho Game - Hot tags - Tofaco - Ongame mobi Time is now: 6th March 2015 - 01:00 PM